P. 1
Red-Voznje Valjevo Autobusi

Red-Voznje Valjevo Autobusi

|Views: 22,760|Likes:
Published by daliborva

More info:

Published by: daliborva on Aug 01, 2010
Copyright:Attribution Non-commercial

Availability:

Read on Scribd mobile: iPhone, iPad and Android.
download as XLS, PDF, TXT or read online from Scribd
See more
See less

08/09/2013

pdf

text

original

U primeni od 01. 09.

2008 godine
Peron
Relacija POLASCI Radnim danom Polasci Subotom Polasci Nedeljom
1
Valjevo - Lajkovac - Beograd
6:00, 7:00, 9:00, 12:00,
15:00, 19:00
6:00, 7:00, 9:00, 12:00,
15:00, 19:00
6:00, 7:00, 9:00, 15:00,
19:00
2
Valjevo - UB - Beograd
6:45, 7:45, 10:00, 11:30,
13:30, 14:30, 16:00, 16:50,
18:00, 20:00
6:45, 7:45, 10:00, 11:30,
13:30, 14:30, 16:00, 16:50,
18:00, 20:00
6:45, 7:45, 10:00, 11:30,
13:30, 14:30, 16:00, 16:50,
18:00, 20:00
3
Valjevo - N.Sad 7:00 7:00 7:00
4
Valjevo - Kragujevac 8:00 8:00 8:00
4
Valjevo - Loznica 7:00, 12:10, 13:30, 18:30 7:00, 12:10, 13:30, 18:30 7:00, 12:10, 13:30, 18:30
4
Valjevo - Zvornik 10:00 10:00 10:00
4
Valjevo - Krupanj 17:00 17:00 17:00
4
Valjevo - Osečina 11:15, 20:15 Ne saobraća 20:15
5
Valjevo -Tara 10:00 10:00 10:00
5
Valjevo-Divčibare 8:00, 17:00 8:00, 17:00 8:00, 17:00
5
Valjevo - Ljubovija 9:15, 12:45, 15:00 9:15, 12:45, 15:00 9:15, 12:45, 15:00
6
Valjevo - Vrnjačka Banja 12:00 12:00 12:00
6
Valjevo - Ljig 7:30, 10:15, 11:30, 14:55, 20:15 10:00, 20:15 10:00, 20:15
6
Valjevo - Slavkovica 6:15, 13:30, 16:30 6:15, 13:30, 16:30 6:15, 13:30, 16:30
6
Valjevo - Vrujci 11:15 Ne saobraća Ne saobraća
6
Valjevo - Mionica 12:45, 20:05(do Čit.Koliba) 20:05-(do Čitačkih Koliba) 20:05-(do Čitačkih Koliba)
7
Valjevo - Smederevo 16:30 16:30 16:30
7
Valjevo - Lazarevac 6:30, 12:30, 13:15, 19:10 6:30 6:30
8
Valjevo-Šabac 16:00 16:00 16:00
9
Valjevo - Er.groblje - Miličinica 6:00, 12:00 6:00 6:00
9
Valjevo - Radija - Miličinica 15:30 15:30 15:30
9
Valjevo - Carić - G.Glava 5:00, 7:00, 13:00, 7:00, 17:30 7:00, 17:30
9
Valjevo - Gornja Bukovica 6:15, 13:00, 20:00 Ne saobraća Ne saobraća
10
Valjevo - Bačevci 5:00, 15:30 7:00, 15:30 7:00, 15:30
10
Valjevo - Dračić - Mratišić 6:30, 12:30-(đačko putnički ) Ne saobraća Ne saobraća
10
Valjevo - Dračić - Prijezdić 5:30, 14:50 (iz N.Naselje u 15:00) Ne saobraća Ne saobraća
11
Valjevo - Bukovac - Krčmar 6:30, 13:30 Ne saobraća Ne saobraća
11
Valjevo - Rajković - Brežđe 5:00 -(do Bogdanovića Brda) Ne saobraća Ne saobraća
12
Valjevo-Poćuta 5:00, 15:30 15:30 15:30
12
Valjevo - Poćuta - Brezovice Ne saobraća radnim danom 7:10 7:10
12
Valjevo - Brezovice - Vujinovača
13
Valjevo - Oglađenovac 5:00, 15:30 6:00, 15:30 6:00, 15:30
13
Valjevo - D.Leskovice - G.Taor 15:30 Ne saobraća 15:30
13
Valjevo - D.Leskovice - Mravinjci Ne saobraća 8:00 8:00
13
Valjevo - D.Leskovice - Jabuka 6:30, 12:30 Ne saobraća 12:30
13
Valjevo - B.Luka
5:30, 15:45, i u
12:00 - (samo petkom)
6:00, 17:00 6:00, 17:00
13
Valjevo - Babina Luka - Slatina 6:45 - (đačko putnički ) Ne saobraća Ne saobraća
13
Valjevo - Brankovina - Slatina 13:00 - (đačko putnički ) Ne saobraća Ne saobraća
14
Valjevo - Karaula 5:15, 15:30 7:00, 15:30 7:00, 15:30
14
Valjevo - Dupljaj
12:10 i u 6:30 ili1 7:30
(zavisno od smena u OŠ)
Ne saobraća Ne saobraća
15
Valjevo - Iva - Pecka 15:30, 17:30 15:30, 17:30 15:30, 17:30
15
Valjevo - Iva - Jalovik
6:30- (kad idu đaci u 6:20),
12:45
6:30 6:30, 12:45
Telefon za informacije
AUTOBUSKA STANICA VALJEVO
IZVOD IZ REDOVA VOŽNJE
Telefon 014 / 221 - 137
PO "Lasta " Valjevo
6:15, 12:15 -(polasci saobraćaju samo kada idu Đaci- đačko putnički)
ŠEF Autobuske Stanice - "LASTA" Valjevo
014/ 221 -482
Peron
Relacija POLASCI Radnim danom Polasci Subotom Polasci Nedeljom
5
Valjevo - Ljubovija 7:30 7:30 7:30
7
Valjevo - Lazarevac
6:05, 7:45, 10:20, 11:15,
12:50, 13:55, 16:15, 17:45,
20:10
6:05, 11:15, 12:50, 16:15,
20:10
6:05, 11:15, 12:50,
16:15, 20:10
Peron
Relacija POLASCI Radnim danom Polasci Subotom Polasci Nedeljom
2
Valjevo - UB - Beograd 6:00 Ne saobraća Ne saobraća
3
Valjevo - UB - Novi Sad 8:00, 8:00, 8:00,
8
Valjevo - Čučuge - UB 10:45, 19:00 10:45, 19:00 10:45, 19:00
2
Valjevo - UB 8:30, 15:30 Ne saobraća Ne saobraća
Peron
Relacija POLASCI Radnim danom Polasci Subotom Polasci Nedeljom
3
Valjevo - Koceljeva - Novi Sad 10:45, 15:00 10:45, 15:00 10:45, 15:00
Peron
Relacija POLASCI Radnim danom Polasci Subotom Polasci Nedeljom
3
Valjevo - Novi Sad 18:40 18:40 18:40
5
Valjevo - Kosjerić - Užice 12:00 12:00 12:00
Peron
Relacija POLASCI Radnim danom Polasci Subotom Polasci Nedeljom
5
Valjevo - Bajina Bašta 10:45 10:45 10:45
1
Valjevo - Lajkovac - Beograd 17:00 17:00 17:00
Peron
Relacija POLASCI Radnim danom Polasci Subotom Polasci Nedeljom
6
Valjevo - Vrnjačka Banja 8:00 8:00 8:00
4
Valjevo - Loznica 19:45 19:45 19:45
Peron
Relacija POLASCI Radnim danom Polasci Subotom Polasci Nedeljom
3
Valjevo - Šabac - BEČ 10:30 10:30 10:30
Peron
Relacija POLASCI Radnim danom Polasci Subotom Polasci Nedeljom
5
Valjevo - Osečina - Pecka 5:30, 13:15 5:30, 13:15 5:30, 13:15
Peron
Relacija POLASCI Radnim danom Polasci Subotom Polasci Nedeljom
8
Valjevo-Šabac 13:55, 19:20 13:55, 19:20 13:55, 19:20
4
Valjevo-Niš 16:00, 17:30 16:00, 17:30 16:00, 17:30
Peron
Relacija POLASCI Radnim danom Polasci Subotom Polasci Nedeljom
4
Valjevo-Niš 10:45 10:45 10:45
4
Valjevo - Zvornik 13:55 13:55 13:55
Peron
Relacija POLASCI Radnim danom Polasci Subotom Polasci Nedeljom
8
Valjevo - Koceljeva 6:40, 10:30, 14:50 10:30, 14:50 10:30, 14:50
8
Valjevo - Šabac 8:00, 12:00, 13:30, 18:30 12:00, 13:30, 18:30 12:00, 13:30, 18:30
Peron
Relacija POLASCI Radnim danom Polasci Subotom Polasci Nedeljom
10
Valjevo - Novi Sad 5:00 5:00 5:00
Peron
Relacija POLASCI Radnim danom Polasci Subotom Polasci Nedeljom
3
Valjevo - Koceljeva 9:15 9:15 9:15
SP "STRELA" Ub
ATP "Vojvodina" Novi Sad
AD "Srem Expres" Sremska Mitrovica
"Raketa" a.d. Bajina Bašta
"Autoprevoz" a.d. Gornji Milanovac
"OLI Tours" Šabac
AUTOBUSKA STANICA VALJEVO
IZVOD IZ REDOVA VOŽNJE Korisnika AS Valjevo
SP "LASTRA" Lazarevac
"Alkoturs" Valjevo
"Eurotrans turs" Koceljeva
"7 juli" Šabac
"Niš expres" d.o.o Niš i "Drina trans" Zvornik- Kooperativna linija
"Niš expres" d.o.o Niš i "7 jul" Šabac- Kooperativna linija
"Ristić Komerc" d.o.o. Novi Sad
U primeni od 01. 06. 2008 godine
Peron Relacija
POLASCI
Radnim
danom
1 Valjevo - Lajkovac - Beograd 6:00
1 Valjevo - Lajkovac - Beograd 7:00
1 Valjevo - Lajkovac - Beograd 9:00
1 Valjevo - Lajkovac - Beograd 12:00
1 Valjevo - Lajkovac - Beograd 15:00
1 Valjevo - Lajkovac - Beograd "Raketa" BB 17:00
1 Valjevo - Lajkovac - Beograd 19:00
2 Valjevo - UB - Beograd - SP "STRELA" Ub 6:00
2 Valjevo - UB - Beograd 6:45
2 Valjevo - UB - Beograd 7:45
2 Valjevo - UB -SP "STRELA" Ub 8:30
2 Valjevo - UB - Beograd 10:00
2 Valjevo - UB - Beograd 11:30
2 Valjevo - UB - Beograd 13:30
2 Valjevo - UB - Beograd 14:30
2 Valjevo - UB -SP "STRELA" Ub 15:30
2 Valjevo - UB - Beograd 16:00
2 Valjevo - UB - Beograd 16:50
2 Valjevo - UB - Beograd 18:00
2 Valjevo - UB - Beograd 20:00
3 Valjevo - N.Sad 7:00
3 Valjevo - UB - Novi Sad - SP "STRELA" Ub 8:00
3 Valjevo - Koceljeva-"Srem Expres" 9:15
3 Valjevo - Šabac - BEČ - "OLI Tours" Šabac 10:30
3 Valjevo - Koceljeva - Novi Sad -"Vojvodina" Novi Sad 10:45
3 Valjevo - Koceljeva - Novi Sad -"Vojvodina" Novi Sad 15:00
3 Valjevo - Novi Sad - "Ristić Komerc" 18:40
4 Valjevo - Loznica 7:00
4 Valjevo - Kragujevac 8:00
4 Valjevo - Zvornik 10:00
4 Valjevo-Niš -"Drina trans" 10:45
4 Valjevo - Osečina 11:15
4 Valjevo - Loznica 12:10
4 Valjevo - Loznica 13:30
4 Valjevo - Zvornik -"Drina trans" 13:55
4 Valjevo-Niš -"Niš expres" 16:00
4 Valjevo - Krupanj 17:00
4 Valjevo-Niš -"Niš expres" 17:30
4 Valjevo - Loznica 18:30
4 Valjevo - Loznica - "Autoprevoz" a.d. Gornji Milanovac (11) 19:45
4 Valjevo - Osečina 20:15
5 Valjevo - Osečina - Pecka - "Alkoturs" Valjevo 5:30
5 Valjevo - Ljubovija -"Lastra 7:30
5 Valjevo-Divčibare 8:00
5 Valjevo - Ljubovija 9:15
5 Valjevo -Tara 10:00
5 Valjevo - Bajina Bašta "Raketa" BB 10:45
5 Valjevo - Kosjerić - Užice "Ristić Komerc" 12:00
5 Valjevo - Osečina - Pecka - "Alkoturs" Valjevo 13:15
5 Valjevo - Ljubovija 12:45
5 Valjevo - Ljubovija 15:00
5 Valjevo-Divčibare 17:00
6 Valjevo - Ljig 7:30
6 Valjevo -Lig - Slavkovica 6:15
6 Valjevo - Vrnjačka Banja -"Autoprevoz" a.d. Gornji Milanovac (11) 8:00
6 Valjevo - Ljig 10:15
6 Valjevo - Vrujci 11:15
6 Valjevo - Ljig 11:30
6 Valjevo - Vrnjačka Banja (6) 12:00
6 Valjevo - Mionica 12:45
6 Valjevo -Lig - Slavkovica 13:30
6 Valjevo - Ljig 14:55
6 Valjevo -Lig - Slavkovica 16:30
6 Valjevo - Mionica 20:05
6 Valjevo - Ljig 20:15
7 Valjevo - Lazarevac -"Lastra" 6:05
7 Valjevo - Lazarevac- Aranđelovac 6:30
7 Valjevo - Lazarevac - "Lastra" 7:45
7 Valjevo - Lazarevac - "Lastra" 10:20
7 Valjevo - Lazarevac - "Lastra" 11:15
7 Valjevo - Lazarevac 12:30
7 Valjevo - Lazarevac -"Lastra" 12:50
7 Valjevo - Lazarevac 13:15
7 Valjevo - Lazarevac - "Lastra" 13:55
7 Valjevo - Lazarevac - "Lastra" 16:15
7 Valjevo - Smederevo 16:30
7 Valjevo - Lazarevac - "Lastra" 17:45
7 Valjevo - Lazarevac 19:10
7 Valjevo - Lazarevac - "Lastra" 20:20
8 Valjevo - Koceljeva -"Eurotrans turs" 6:40
8 Valjevo - Šabac -"Eurotrans turs" 8:00
8 Valjevo - Koceljeva -"Eurotrans turs" 10:30
8 Valjevo - Čučuge - UB- SP "STRELA" Ub 10:45
8 Valjevo - Šabac -"Eurotrans turs" 12:00
8 Valjevo - Šabac -"Eurotrans turs" 13:30
8 Valjevo-Šabac - "Niš expres" 13:55
8 Valjevo - Koceljeva -"Eurotrans turs" 14:50
8 Valjevo-Šabac 16:00
8 Valjevo - Šabac -"Eurotrans turs" 18:30
8 Valjevo - Čučuge - UB- SP "STRELA" Ub 19:00
8 Valjevo-Šabac - "Niš expres" 19:20
9 Valjevo - Carić - G.Glava 5:00
9 Valjevo - Er.groblje - Miličinica 6:00
9 Valjevo - Gornja Bukovica 6:15
9 Valjevo - Carić - G.Glava 7:00
9 Valjevo - Er.groblje - Miličinica 12:00
9 Valjevo - Carić - G.Glava 13:00
9 Valjevo - Radija - Miličinica 15:30
9 Valjevo - Gornja Bukovica 20:00
10 Valjevo - Dračić - Prijezdić 5:30
10 Valjevo - Bačevci 5:00
10 Valjevo - Dračić - Mratišić-(đačko putnički) 6:30
10 Valjevo - Dračić - Mratišić-(đačko putnički) 12:30
10 Valjevo - Gornja Bukovica 13:00
10 Valjevo - Dračić - Prijezdić (NN) 14:50
10 Valjevo - Bačevci 15:30
11 Valjevo - Rajković - Brežđe(bb) 5:00
11 Valjevo - Bukovac - Krčmar 6:30
11 Valjevo - Bukovac - Krčmar 13:30
11 Valjevo - Oglađenovac 15:30
12 Valjevo-Poćuta 5:00
12 Valjevo - Brezovice - Vujinovača -(polasci saobraćaju samo kada idu Đaci- đačko putnički) 6:15
12 Valjevo - Brezovice - Vujinovača -(polasci saobraćaju samo kada idu Đaci- đačko putnički) 12:15
12 Valjevo-Poćuta 15:30
13 Valjevo - Oglađenovac 5:00
13 Valjevo - B.Luka (vikendom u 6:00) 5:30
13 Valjevo - D.Leskovice - Jabuka 6:30
13 Valjevo - Babina Luka - Slatina - (đačko putnički) 6:45
13 Valjevo - Mravinjci 8:00
13 Valjevo - B.Luka- (samo petkom) 12:00
13 Valjevo - D.Leskovice - Jabuka 12:30
13 Valjevo - Brankovina - Slatina - (đačko putnički) 13:00
13 Valjevo - D.Leskovice - G.Taor 15:30
13 Valjevo - B.Luka (vikendom saobraća u 17:00 sati) 15:45
14 Valjevo - Karaula 5:15
14 Valjevo - Dupljaj -đački -Ics 6:30
14 Valjevo - Karaula -(vikendom) 7:00
14 Valjevo - Karaula 15:30
14 Valjevo - Dupljaj -đački 12:10
14 Valjevo - Dupljaj -đački -IIsm. 17:30
15 Valjevo - Iva - Jalovik - (kada ne idu đaci polazi u 6:30) 6:20
15 Valjevo - Iva - Jalovik 12:45
15 Valjevo - Iva - Pecka 15:30
15 Valjevo - Iva - Pecka 17:00
L
J
U
B
O
V
I
J
A
M
R
A
T
I
Š
I
Ć
V
L
A
D
I
M
I
R
C
I
K
O
C
E
L
J
E
V
A
M
I
L
I
Č
I
N
I
C
A
G
O
L
A



G
L
A
V
A
L
A
Z
A
R
E
V
A
C
S
M
E
D
E
R
E
V
O
N
I
Š
V
R
N
J
A
Č
K
A

B
A
N
J
A
AUTOBUSKA STANICA VALJEVO
IZVOD IZ REDOVA VOŽNJE
L
A
J
K
O
V
A
C
Natpis na peronu
P
E
C
K
A
Š
A
B
A
C
N
O
V
I

S
A
D
L
O
Z
N
I
C
A
O
S
E
Č
I
N
A
T
A
R
A
D
I
V
Č
I
B
A
R
E
B
E
O
G
R
A
D
B
E
O
G
R
A
D
K
R
A
G
U
J
E
V
A
C
U
B
S
L
A
V
K
O
V
I
C
A
A
R
A
N
Đ
E
L
O
V
A
C
B
U
K
O
V
I
C
A
B
A
N
J
A


V
R
U
J
C
I
L
J
I
G
P
R
I
J
E
Z
D
I
Ć
K
A
R
A
U
L
A
B
A
Č
E
V
C
I
K
R
Č
M
A
R
P
O
Ć
U
T
A
P
E
C
K
A
J
A
L
O
V
I
K
B
.

L
U
K
A
D
.

L
E
S
K
O
V
I
C
E
D
U
P
L
J
A
J
U primeni od 01. 09. 2008 godine
POLASCI Radnim
danom
Relacija Peron R.br. pol
5:00 Valjevo - Šabac - Novi Sad - "7 juli"
3
1
5:00 Valjevo - Carić - G.Glava
9
2
5:00 Valjevo - Bačevci
10
3
5:00 Valjevo - Rajković - Brežđe(bb)
11
4
5:00 Valjevo-Poćuta
12
5
5:00 Valjevo - Oglađenovac
13
6
5:15 Valjevo - Karaula
14
7
5:30 Valjevo - Osečina - Pecka - "Alkoturs" Valjevo
5
8
5:30 Valjevo - Dračić - Prijezdić
10
9
5:30 Valjevo - B.Luka (vikendom u 6:00)
13 10
6:00 Valjevo - Lajkovac - Beograd
1
11
6:00 Valjevo - UB - Beograd - SP "STRELA" Ub
2
12
6:00 Valjevo - Er.groblje - Miličinica
9
13
6:05 Valjevo - Lazarevac -"Lastra"
7
14
6:15 Valjevo -Lig - Slavkovica
6
15
6:15 Valjevo - Gornja Bukovica
9
16
6:15 Valjevo - Brezovice - Vujinovača - (polasci saobraćaju samo kada idu Đaci- đačko putnički)
12
17
6:30 Valjevo - Lazarevac- Aranđelovac
7
18
6:30 Valjevo - Dračić - Mratišić-(đačko putnički)
10
19
6:30 Valjevo - Bukovac - Krčmar
11
20
6:30 Valjevo - D.Leskovice - Jabuka
13
21
6:30 Valjevo - Dupljaj -đački -Ics
14
22
6:30 Valjevo - Iva - Jalovik 6:20-đaci
15
23
6:40 Valjevo - Koceljeva -"Eurotrans turs"
8
24
6:45 Valjevo - UB - Beograd
2
25
6:45 Valjevo - Babina Luka - Slatina - (đačko putnički)
13 26
7:00 Valjevo - Lajkovac - Beograd
1
27
7:00 Valjevo - N.Sad
3
28
7:00 Valjevo - Loznica
4
29
7:00 Valjevo - Carić - G.Glava
9
30
7:00 Valjevo - Karaula -(vikendom)
14
31
7:30 Valjevo - Ljubovija -"Lastra
5
32
7:30 Valjevo - Ljig
6
33
7:45 Valjevo - UB - Beograd
2
34
7:45 Valjevo - Lazarevac - "Lastra"
7 35
8:00 Valjevo - UB - Novi Sad - SP "STRELA" Ub
3
36
8:00 Valjevo - Kragujevac
4
37
8:00 Valjevo-Divčibare
5
38
8:00 Valjevo - Vrnjačka Banja -"Autoprevoz" a.d. Gornji Milanovac (11)
6
39
8:00 Valjevo - Šabac -"Eurotrans turs"
8
40
8:00 Valjevo - Mravinjci
13
41
8:30 Valjevo - UB -SP "STRELA" Ub
2 42
9:00 Valjevo - Lajkovac - Beograd
1
43
9:15 Valjevo - Koceljeva-"Srem Expres"
3
44
9:15 Valjevo - Ljubovija
5 45
10:00 Valjevo - UB - Beograd
2
46
10:00 Valjevo - Zvornik
4
47
10:00 Valjevo -Tara
5
48
10:15 Valjevo - Ljig
6
49
10:20 Valjevo - Lazarevac - "Lastra"
7
50
10:30 Valjevo - Šabac - BEČ - "OLI Tours" Šabac
3
51
10:30 Valjevo - Koceljeva -"Eurotrans turs"
8
52
10:45 Valjevo - Koceljeva - Novi Sad -"Vojvodina" Novi Sad
3
53
10:45 Valjevo-Niš -"Drina trans"
4
54
10:45 Valjevo - Bajina Bašta "Raketa" BB
5
55
10:45 Valjevo - Čučuge - UB- SP "STRELA" Ub
8 56
11:15 Valjevo - Osečina
4
57
11:15 Valjevo - Vrujci
6
58
11:15 Valjevo - Lazarevac - "Lastra"
7
59
11:30 Valjevo - UB - Beograd
2
60
11:30 Valjevo-Divčibare
5
61
11:30 Valjevo - Ljig
6 62
AUTOBUSKA STANICA VALJEVO
IZVOD IZ REDOVA VOŽNJE
12:00 Valjevo - Lajkovac - Beograd
1
63
12:00 Valjevo - Kosjerić - Užice "Ristić Komerc"
5
64
12:00 Valjevo - Vrnjačka Banja (6)
6
65
12:00 Valjevo - Šabac -"Eurotrans turs"
8
66
12:00 Valjevo - Er.groblje - Miličinica
9
67
12:00 Valjevo - B.Luka- (samo petkom)
13
68
12:10 Valjevo - Loznica
4
69
12:10 Valjevo - Dupljaj -đački
14
70
12:15 Valjevo - Brezovice - Vujinovača - (polasci saobraćaju samo kada idu Đaci- đačko putnički)
12
71
12:30 Valjevo - Lazarevac
7
72
12:30 Valjevo - Dračić - Mratišić-(đačko putnički)
10
73
12:30 Valjevo - D.Leskovice - Jabuka
13
74
12:45 Valjevo - Ljubovija
5
75
12:45 Valjevo - Mionica
6
76
12:45 Valjevo - Iva - Jalovik
15
77
12:50 Valjevo - Lazarevac -"Lastra"
7 78
13:00 Valjevo - Carić - G.Glava
9
79
13:00 Valjevo - Gornja Bukovica
10
80
13:00 Valjevo - Brankovina - Slatina - (đačko putnički)
13
81
13:15 Valjevo - Osečina - Pecka - "Alkoturs" Valjevo
5
82
13:15 Valjevo - Lazarevac
7
83
13:30 Valjevo - UB - Beograd
2
84
13:30 Valjevo - Loznica
4
85
13:30 Valjevo -Lig - Slavkovica
6
86
13:30 Valjevo - Šabac -"Eurotrans turs"
8
87
13:30 Valjevo - Bukovac - Krčmar
11
88
13:55 Valjevo - Zvornik -"Drina trans"
4
89
13:55 Valjevo - Lazarevac - "Lastra"
7
90
13:55 Valjevo-Šabac - "Niš expres"
8 91
14:30 Valjevo - UB - Beograd
2
92
14:50 Valjevo - Koceljeva -"Eurotrans turs"
8
93
14:50 Valjevo - Dračić - Prijezdić (NN)
10
94
14:55 Valjevo - Ljig
6 95
15:00 Valjevo - Lajkovac - Beograd
1
96
15:00 Valjevo - Koceljeva - Novi Sad -"Vojvodina" Novi Sad
3
97
15:00 Valjevo - Ljubovija
5
98
15:30 Valjevo - UB -SP "STRELA" Ub
2
99
15:30 Valjevo - Radija - Miličinica
9
100
15:30 Valjevo - Oglađenovac
11
101
15:30 Valjevo - Bačevci
10
102
15:30 Valjevo-Poćuta
12
103
15:30 Valjevo - D.Leskovice - G.Taor
13
104
15:30 Valjevo - Karaula
14
105
15:30 Valjevo - Iva - Pecka
15
106
15:45 Valjevo - B.Luka
13 107
16:00 Valjevo - UB - Beograd
2
108
16:00 Valjevo-Niš -"Niš expres"
4
109
16:00 Valjevo-Šabac
8
110
16:15 Valjevo - Lazarevac - "Lastra"
7
111
16:30 Valjevo -Lig - Slavkovica
6
112
16:30 Valjevo - Smederevo
7
113
16:50 Valjevo - UB - Beograd
2 114
17:00 Valjevo - Lajkovac - Beograd "Raketa" BB
1
115
17:00 Valjevo - Krupanj
4
116
17:00 Valjevo-Divčibare
5
117
17:30 Valjevo-Niš -"Niš expres"
4
118
17:30 Valjevo - Dupljaj -đački -IIsm.
14
119
17:30 15
120
17:45 Valjevo - Lazarevac - "Lastra"
7 121
18:00 Valjevo - UB - Beograd
2
122
18:30 Valjevo - Loznica
4
123
18:30 Valjevo - Šabac -"Eurotrans turs"
8
124
18:40 Valjevo - Novi Sad - "Ristić Komerc"
3 125
19:00 Valjevo - Lajkovac - Beograd
1
126
19:00 Valjevo - Čučuge - UB- SP "STRELA" Ub
8
127
19:10 Valjevo - Lazarevac
7
128
19:20 Valjevo-Šabac - "Niš expres"
8
129
19:45 Valjevo - Loznica - "Autoprevoz" a.d. Gornji Milanovac (11)
4 130
20:00 Valjevo - UB - Beograd
2
131
20:00 Valjevo - Gornja Bukovica
9
132
20:05 Valjevo - Mionica
6
133
20:15 Valjevo - Osečina
4
134
20:15 Valjevo - Ljig
6
135
20:10 Valjevo - Lazarevac - "Lastra"
7 136

  %00143 .

You're Reading a Free Preview

Download
scribd
/*********** DO NOT ALTER ANYTHING BELOW THIS LINE ! ************/ var s_code=s.t();if(s_code)document.write(s_code)//-->